Auto Skup Gryfino

Skupujemy auta sprawne,
uszkodzone i powypadkowe

/ /

Jak funkcjonuje
Auto Skup Car-Ski Gryfino?

• Wystarczy skontaktować się z nami poprzez telefon, SMS, formularz albo e-maila, a my umówimy się w dogodnym dla Państwa czasie oraz miejscu (Państwa domu, miejscu pracy, zakładzie itd.).
Auto skup Gryfino to sprawdzona i ekspresowa transakcja. Skupujemy właściwie wszystkie auta używane, droższe i tańsze, samochody sprawne, auta uszkodzone, samochody osobowe, auta dostawcze i terenowe.
• W obszarze miejscowości Gryfino i województwa zachodniopomorskiego dojeżdżamy do klienta błyskawicznie, a cała transakcja trwa do 20 min.
• Od ręki płacimy gotówką albo przelewem, o ile Państwo sobie tego życzą.
• Każdorazowo wystawiamy umowę kupna-sprzedaży i wypowiedzenie ubezpieczenia OC.
Auto skup Gryfino jest firmą z doświadczeniem, dlatego to my zapewniamy uczciwą oraz rzetelną wycenę.
• Bez względu czy dojdzie do transakcji, przyjazd oraz wycena auta jest każdorazowo bezpłatna.
• Służymy doradztwem i pomocą tak podczas zakupu, jak i sprzedaży aut. Chętnie doradzimy Państwu telefonicznie w kwestiach zakupowych i innych.

NUMER TELEFONU DO SKUPU AUT

500 66 90 66

ADRES E-MAIL

autoskup24h@wp.pl

FACEBOOK

FB / SkupAutSzczecin

Dlaczego akurat nasz
Auto Skup Gryfino?

/ /
www.autoskup-szczecin.eu

• Będziecie Państwo zaskoczeni, jak wiele możecie uzyskać za dotychczasowy używany samochód.
• Jesteśmy firmą z pokaźnym doświadczaniem w obrębie branży motoryzacyjnej i bez wahania można nam zaufać.
• Każdy samochód ma swoją określoną wartość zarówno dla sprzedającego, jak i nabywcy, więc zawsze chcemy uczciwie i kompetentnie dokonać wyceny Państwa pojazdu. Otwieramy się na wszelkie negocjacje.
Auto skup Gryfino i Zachodniopomorskie to solidny partner oraz gwarancja na sprzedaż auta w realnej cenie.
• Zarób z nami pieniądze.
• Jeśli posiadacie Państwo wśród znajomych osobę, która pragnie pozbyć się auta, być może jest to współpracownik, przyjaciel, a może ktoś z rodziny, prosimy o kontakt z naszą firmą.
• Za kupiony pojazd z Państwa polecenia niezwłocznie oferujemy prowizję. Kwota prowizji uzależniona jest od ceny pojazdu i określana jest jednostkowo. Zachęcamy do współpracy.
•  Auto skup w Gryfinie zapewnia łatwą, legalną, a w szczególności szybką i wygodną dla Państwa transakcję. Z ominięciem pisania ogłoszeń, odbierania telefonów oraz narzekania wybrednych klientów. Sprzedając nam auto, natychmiast zapominacie Państwo o sprawie raz na zawsze. Bez kłopotów, zwrotów itp.
Auto skup Gryfino Car-ski jest gwarancją kompetentnej i uczciwej wyceny. Nie powtarzamy pustych sloganów w stylu „Płacimy Najwięcej!!!”. Oferujemy realne oraz godziwe kwoty, odzwierciedlające stan zakupowanego auta. Jesteśmy od przeszło dekady legalnie działającą firmą, która posiada liczną grupę zadowolonych i często wracających klientów. Proszę się przekonać i poznać naszą ofertę.

skup aut sprawnych Szczecin
Skup samochodów aut za gotówkę Car-ski - czym jest ten sposób sprzedaży?
Jest to szybka i najwygodniejsza forma sprzedaży Państwa auta. To Państwo decydujecie w jakim miejscu, kiedy i o jakiej porze chcecie sprzedać Wasze auto. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a ustalimy dogodny dla Państwa czas w celu dokonania oględzin samochodu. Dojazd oraz oględziny pojazdu są zawsze bezpłatne. W czasie współpracy z naszym przedsiębiorstwem nigdy nie ponoszą Państwo jakichkolwiek kosztów związanych z wyceną auta. Nawet jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku, na pewno nic nie będzie to Państwa kosztowało. Jeśli zdecydujecie się na transakcję, od ręki wypłacamy umówioną kwotę oraz wystawiamy umowę kupna-sprzedaży. Na Państwa prośbę wypowiadamy także polisę OC. Samochody odbieramy zawsze we własnym zakresie. Taka forma sprzedaży umożliwia Państwu pozbyć się auta właściwie bez opuszczenia domu nawet w tym samym dniu.
Jakie samochody kupujemy?
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wykupem właściwie wszystkich marek samochodów. Kupujemy samochody całkowicie sprawne, jak i uszkodzone, zarówno mechanicznie jak i blacharsko. Kupujemy auta zarówno nowsze, jak i starsze, rocznik nie jest dla nas przeciwnością – jednakże do tej kwestii podchodzimy bardzo indywidualnie. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, campingowe, zabytkowe, 4x4, suvy itd... Brak ważnego przeglądu technicznego lub OC także nie stanowi dla naszej firmy przeszkody.
Które dokumenty są niezbędne do sprzedaży auta ?
  • Dowód osobisty lub dokument innego rodzaju który potwierdzi Państwa personalia.
  • Dowód rejestracyjny lub oświadczenie w przypadku jego zguby, zniszczenia lub zatrzymania.
  • Karta pojazdu (jeśli została wydana) lub oświadczenie w przypadku zgubienia.
  • Upoważnienie notarialne lub napisane odręcznie, w wypadku kiedy nie jesteśmy właścicielami samochodu - dotyczy także sprzedaży przez współwłaściciela.
  • Akt poświadczenia dziedziczenia – gdy pojazd był obiektem spadku po innej osobie.
  • Nie wymagamy ważnej polisy OC, jednak jeżeli jest aktualna, prosimy o jej przygotowanie.
  • Umowę w każdym przypadku spisujemy w obecności właściciela lub osób upoważnionych do sprzedaży!!!
Czy samochód musi być przygotowany do sprzedaży?
Nie mają Państwo obowiązku przyszykować auta do sprzedaży. Nasz skup aut odbiera samochody w różnorakim stanie wizualnym i technicznym. Często bywa, że samochody są mocno zabrudzone i nie sprzątnięte. Nie stanowi to dla nas przeszkody. Proces szykowania auta do ponownej sprzedaży to nie tylko naprawy pojazdu, ale także zakres prac kosmetycznych, w których skład wchodzi mycie, pranie, odnawianie tapicerki, lakieru itd. Całość tych prac zostaje po naszej stronie}, dzięki czemu nie musicie Państwo tracić cennego czasu oraz pieniędzy.
Ile płacimy za samochody?
Pytanie o tę kwestię słyszymy bardzo często. Cena za skup samochodu w naszym przedsiębiorstwie zawsze ustalana jest indywidualnie. Przedział cenowy może się wahać między 100 zł a 100.000 zł. Na to, ile zapłacimy za pojazd duży wpływ mają takie czynniki, jak stan techniczny pojazdu, popularność modelu czy rocznik. Zawsze staramy się być elastyczni wobec Państwa propozycji cenowej. Płacimy realne i uczciwe kwoty, pozwalające na zadowolenie zarówno Państwa, jak i naszego skupu. Obustronna korzyść – to nasza dewiza. Od lat pozyskujemy zaufanie naszych klientów, a nasza nasze doświadczenie pomaga nam realistycznie wyceniać Państwa pojazdy.
Czy firma Car-ski autoskup zamienia samochody?
Nasze przedsiębiorstwo trudni się nie tylko skupem i sprzedażą samochodów, ale także ich zamianą. Jest to następna praktyka, z jaką wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zdarza się, że posiadamy na stanie pojazd, który Państwa zainteresuje. W tej kwestii najlepiej zapytać o naszą ofertę. Zamiana pojazdów odbywa się na podobnych zasadach jak skup aut (przyjazd, oględziny, wycena itd.). Istnieje możliwość dopłaty dla Państwa lub dla naszej firmy - kwestia ceny uzgadniana jest tak, aby obydwie strony były zadowolone.
Co zrobić po sprzedaży auta?
Po sprzedaży auta, w przeciągu 30 dni powinno się zawiadomić odpowiedni Wydział Komunikacji. Następnym krokiem będzie Zakład Ubezpieczeń, w którym zawarta była polisa OC. Bardzo często Zakłady Ubezpieczeń wymagają potwierdzenia przez Wydział Komunikacji sprzedaży, zatem pamiętamy o umowie. W niektórych przypadkach, na Państwa życzenie możemy pomóc załatwić wszelkie formalności związane ze sprzedażą auta.

Rejony, które obsługujemy to: