Skup aut Łobez

Skupujemy auta sprawne,
uszkodzone i powypadkowe

/ /

Jak funkcjonuje
Skup Aut Car-Ski Łobez?

• Proponujemy kontakt z nami przez telefon, SMS, formularz albo e-maila, a my umówimy się w korzystnym dla Państwa czasie i miejscu (miejsce zamieszkania, praca, warsztat itd.).
Nasz Skup Aut Łobez to sprawdzona i ekspresowa transakcja. Skupujemy właściwie wszystkie auta używane, te drogie oraz tanie, samochody osobowe, samochody sprawne, auta uszkodzone, auta dostawcze i terenowe.
• Na obszarze miejscowości Łobez i całego zachodniopomorskiego jesteśmy w stanie dojechać do klienta bardzo szybko, a transakcja nie trwa ponad 20 minut.
• Bez zwłoki płacimy gotówką albo przelewem, o ile Państwo preferują.
• Zawsze sporządzamy umowę kupna-sprzedaży i wypowiedzenie OC.
• Nasz Skup samochodów Łobez jest przedsiębiorstwem z doświadczeniem, dlatego to my zapewniamy solidną i rzetelną wycenę.
• Bez względu czy transakcja dojdzie do skutku, dojazd i wycena auta jest każdorazowo bezpłatna.
• Służymy doradztwem i wsparciem zarówno przy zakupie, jak i sprzedaży aut. Chętnie doradzimy Państwu telefonicznie w tematach zakupowych lub innych.

NUMER TELEFONU DO SKUPU AUT

500 66 90 66

ADRES E-MAIL

autoskup24h@wp.pl

FACEBOOK

FB / SkupAutSzczecin

Dlaczego akurat nasz
Auto Skup Łobez?

/ /
www.autoskup-szczecin.eu

• Potrafimy bardzo pozytywnie zaskoczyć kwotą, która możecie uzyskać za dotychczasowy używany samochód.
• Nasza firma odznacza się długim doświadczaniem w obrębie branży motoryzacyjnej i bez wahania można nam zaufać.
• Każdy samochód ma swoją określoną wartość tak dla sprzedającego, jak i kupującego, dlatego każdorazowo chcemy uczciwie i rzetelnie dokonać wyceny Państwa pojazdu. Otwieramy się na wszelkie negocjacje.
Skup Aut Używanych Łobez to pewny partner oraz gwarancja sprzedaży auta w uczciwej cenie.
• Zarabiaj z nami pieniądze.
• Jeżeli widzicie Państwo wśród znajomych osobę, która pragnie pozbyć się auta, być może jest to sąsiad, znajomy, a może ktoś z rodziny, prosimy o kontakt z nami.
• Za kupiony pojazd z Państwa polecenia natychmiast oferujemy prowizję. Kwota prowizji uzależniona jest od wartości pojazdu i określana jest indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.
• Prowadzony przez nas Skup aut w miejscowości Łobez gwarantuje bezstresową, legalną, a przede wszystkim szybką i dogodną dla Państwa transakcję. Bez pisania ogłoszeń, odbierania telefonów oraz narzekania wybrednych klientów. Sprzedając nam auto, szybko zapominacie Państwo o sprawie raz na zawsze. Bez reklamacji, zwrotów itp.
Skup samochodów Łobez Car-ski jest gwarancją kompetentnej i pewnej wyceny. Nie powtarzamy pustych sloganów typu „Płacimy Najwięcej!!!”. Oferujemy realne i uczciwe kwoty, odzwierciedlające stan zakupowanego auta. Jesteśmy od ponad dekady legalnie działającą firmą, posiadającą pokaźną grupę zadowolonych i niejednokrotnie powracających do nas klientów. Proszę się przekonać i zapytać o naszą ofertę.

skup aut sprawnych Szczecin
Skup samochodów aut za gotówkę Car-ski - czym jest ten sposób sprzedaży?
Jest to szybka i najwygodniejsza forma sprzedaży Państwa auta. To Państwo decydujecie w jakim miejscu, kiedy i o jakiej porze chcecie sprzedać Wasze auto. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a ustalimy dogodny dla Państwa czas w celu dokonania oględzin samochodu. Dojazd oraz oględziny pojazdu są zawsze bezpłatne. W czasie współpracy z naszym przedsiębiorstwem nigdy nie ponoszą Państwo jakichkolwiek kosztów związanych z wyceną auta. Nawet jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku, na pewno nic nie będzie to Państwa kosztowało. Jeśli zdecydujecie się na transakcję, od ręki wypłacamy umówioną kwotę oraz wystawiamy umowę kupna-sprzedaży. Na Państwa prośbę wypowiadamy także polisę OC. Samochody odbieramy zawsze we własnym zakresie. Taka forma sprzedaży umożliwia Państwu pozbyć się auta właściwie bez opuszczenia domu nawet w tym samym dniu.
Jakie samochody kupujemy?
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wykupem właściwie wszystkich marek samochodów. Kupujemy samochody całkowicie sprawne, jak i uszkodzone, zarówno mechanicznie jak i blacharsko. Kupujemy auta zarówno nowsze, jak i starsze, rocznik nie jest dla nas przeciwnością – jednakże do tej kwestii podchodzimy bardzo indywidualnie. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, campingowe, zabytkowe, 4x4, suvy itd... Brak ważnego przeglądu technicznego lub OC także nie stanowi dla naszej firmy przeszkody.
Które dokumenty są niezbędne do sprzedaży auta ?
  • Dowód osobisty lub dokument innego rodzaju który potwierdzi Państwa personalia.
  • Dowód rejestracyjny lub oświadczenie w przypadku jego zguby, zniszczenia lub zatrzymania.
  • Karta pojazdu (jeśli została wydana) lub oświadczenie w przypadku zgubienia.
  • Upoważnienie notarialne lub napisane odręcznie, w wypadku kiedy nie jesteśmy właścicielami samochodu - dotyczy także sprzedaży przez współwłaściciela.
  • Akt poświadczenia dziedziczenia – gdy pojazd był obiektem spadku po innej osobie.
  • Nie wymagamy ważnej polisy OC, jednak jeżeli jest aktualna, prosimy o jej przygotowanie.
  • Umowę w każdym przypadku spisujemy w obecności właściciela lub osób upoważnionych do sprzedaży!!!
Czy samochód musi być przygotowany do sprzedaży?
Nie mają Państwo obowiązku przyszykować auta do sprzedaży. Nasz skup aut odbiera samochody w różnorakim stanie wizualnym i technicznym. Często bywa, że samochody są mocno zabrudzone i nie sprzątnięte. Nie stanowi to dla nas przeszkody. Proces szykowania auta do ponownej sprzedaży to nie tylko naprawy pojazdu, ale także zakres prac kosmetycznych, w których skład wchodzi mycie, pranie, odnawianie tapicerki, lakieru itd. Całość tych prac zostaje po naszej stronie}, dzięki czemu nie musicie Państwo tracić cennego czasu oraz pieniędzy.
Ile płacimy za samochody?
Pytanie o tę kwestię słyszymy bardzo często. Cena za skup samochodu w naszym przedsiębiorstwie zawsze ustalana jest indywidualnie. Przedział cenowy może się wahać między 100 zł a 100.000 zł. Na to, ile zapłacimy za pojazd duży wpływ mają takie czynniki, jak stan techniczny pojazdu, popularność modelu czy rocznik. Zawsze staramy się być elastyczni wobec Państwa propozycji cenowej. Płacimy realne i uczciwe kwoty, pozwalające na zadowolenie zarówno Państwa, jak i naszego skupu. Obustronna korzyść – to nasza dewiza. Od lat pozyskujemy zaufanie naszych klientów, a nasza nasze doświadczenie pomaga nam realistycznie wyceniać Państwa pojazdy.
Czy firma Car-ski autoskup zamienia samochody?
Nasze przedsiębiorstwo trudni się nie tylko skupem i sprzedażą samochodów, ale także ich zamianą. Jest to następna praktyka, z jaką wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zdarza się, że posiadamy na stanie pojazd, który Państwa zainteresuje. W tej kwestii najlepiej zapytać o naszą ofertę. Zamiana pojazdów odbywa się na podobnych zasadach jak skup aut (przyjazd, oględziny, wycena itd.). Istnieje możliwość dopłaty dla Państwa lub dla naszej firmy - kwestia ceny uzgadniana jest tak, aby obydwie strony były zadowolone.
Co zrobić po sprzedaży auta?
Po sprzedaży auta, w przeciągu 30 dni powinno się zawiadomić odpowiedni Wydział Komunikacji. Następnym krokiem będzie Zakład Ubezpieczeń, w którym zawarta była polisa OC. Bardzo często Zakłady Ubezpieczeń wymagają potwierdzenia przez Wydział Komunikacji sprzedaży, zatem pamiętamy o umowie. W niektórych przypadkach, na Państwa życzenie możemy pomóc załatwić wszelkie formalności związane ze sprzedażą auta.

Rejony, które obsługujemy to: