Skup Samochodów Stargard

Skupujemy samochody sprawne,
uszkodzone i powypadkowe ze Stargardu oraz całego województwa zachodniopomorskiego

/ /

Jak funkcjonuje
Skup Samochodów Car-Ski Stargard?

• Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez telefon, SMS, formularz albo e-maila, a my umówimy się w dogodnym dla Państwa terminie oraz miejscu (Państwa domu, miejscu pracy, warsztacie itd.).
• Nasz Skup Aut Stargard to sprawdzona i ekspresowa transakcja. Skupujemy w zasadzie wszystkie auta używane, te drogie oraz tanie, samochody osobowe, samochody sprawne, auta uszkodzone, auta dostawcze oraz terenowe.
• W obszarze Szczecina, Drawska Pomorskiego i województwa zachodniopomorskiego jesteśmy w stanie dojechać do klienta błyskawicznie, a transakcja trwa do 20 min.
• Od ręki płacimy przy pomocy gotówki albo przelewem, tak, jak Państwo sobie tego życzą.
• Każdorazowo wystawiamy umowę kupna-sprzedaży i wypowiedzenie OC.
Skup Aut Stargard Szczeciński to firma z doświadczeniem, toteż właśnie my gwarantujemy solidną oraz miarodajną wycenę.
• Bez względu czy dojdzie do transakcji, przyjazd oraz wycena auta jest każdorazowo bezpłatna.
• Oferujemy doradztwo i pomoc zarówno podczas zakupu, jak i sprzedaży aut. Bardzo chętnie wesprzemy Państwa telefonicznie w kwestiach zakupowych i innych.

NUMER TELEFONU DO SKUPU AUT

500 66 90 66

ADRES E-MAIL

autoskup24h@wp.pl

FACEBOOK

FB / SkupAutSzczecin

Dlaczego akurat nasz
Skup Samochodów Stargard?

/ /
www.autoskup-szczecin.eu

• Pozytywnym zaskoczeniem będzie dla Państwa jak wiele możecie uzyskać za swój używany samochód.
• Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczaniem w obrębie branży motoryzacyjnej i bez wahania możecie Państwo nam zaufać.
• Każde auto ma swoją realną wartość tak dla sprzedającego, jak i kupującego, więc zawsze chcemy uczciwie i kompetentnie dokonać wyceny Państwa pojazdu. Otwieramy się na wszelkie negocjacje.
Skup Aut Używanych Stargard Szczeciński to pewny partner oraz gwarancja sprzedaży auta w realnej cenie.
• Zarób pieniądze z naszą firmą.
• Jeżeli macie Państwo wśród znajomych osobę, która pragnie pozbyć się samochodu, być może jest to współpracownik, przyjaciel, a może ktoś z rodziny, zapraszamy do kontaktu.
• Za kupiony pojazd z Państwa polecenia natychmiast oferujemy prowizję. Kwota prowizji uzależniona jest od ceny pojazdu i określana jest jednostkowo. Zachęcamy do współpracy.
• Prowadzony przez nas Skup aut w Stargardzie gwarantuje bezstresową, legalną, a głównie natychmiastową i dogodną dla Państwa transakcję. Bez wystawiania ogłoszeń, rozmów telefonicznych oraz narzekania wybrednych klientów. Odsprzedając nam auto, szybko kończycie sprawę raz na zawsze. Bez kłopotów, zwrotów itp.
• Skup samochodów Stargard Szczeciński Car-ski to gwarancja kompetentnej i uczciwej wyceny. Nie rzucamy pustych sloganów w stylu „Płacimy Najwięcej!!!”. Płacimy realne oraz godziwe kwoty, adekwatne do stanu zakupowanego pojazdu. Jesteśmy od ponad dekady legalnie działającą firmą, posiadającą pokaźną grupę zadowolonych i niejednokrotnie powracających do nas klientów. Warto się o tym przekonać i zapytać o naszą ofertę.

skup aut sprawnych Szczecin
Skup samochodów aut za gotówkę Car-ski - czym jest ten sposób sprzedaży?
Jest to szybka i najwygodniejsza forma sprzedaży Państwa auta. To Państwo decydujecie w jakim miejscu, kiedy i o jakiej porze chcecie sprzedać Wasze auto. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a ustalimy dogodny dla Państwa czas w celu dokonania oględzin samochodu. Dojazd oraz oględziny pojazdu są zawsze bezpłatne. W czasie współpracy z naszym przedsiębiorstwem nigdy nie ponoszą Państwo jakichkolwiek kosztów związanych z wyceną auta. Nawet jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku, na pewno nic nie będzie to Państwa kosztowało. Jeśli zdecydujecie się na transakcję, od ręki wypłacamy umówioną kwotę oraz wystawiamy umowę kupna-sprzedaży. Na Państwa prośbę wypowiadamy także polisę OC. Samochody odbieramy zawsze we własnym zakresie. Taka forma sprzedaży umożliwia Państwu pozbyć się auta właściwie bez opuszczenia domu nawet w tym samym dniu.
Jakie samochody kupujemy?
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wykupem właściwie wszystkich marek samochodów. Kupujemy samochody całkowicie sprawne, jak i uszkodzone, zarówno mechanicznie jak i blacharsko. Kupujemy auta zarówno nowsze, jak i starsze, rocznik nie jest dla nas przeciwnością – jednakże do tej kwestii podchodzimy bardzo indywidualnie. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, campingowe, zabytkowe, 4x4, suvy itd... Brak ważnego przeglądu technicznego lub OC także nie stanowi dla naszej firmy przeszkody.
Które dokumenty są niezbędne do sprzedaży auta ?
  • Dowód osobisty lub dokument innego rodzaju który potwierdzi Państwa personalia.
  • Dowód rejestracyjny lub oświadczenie w przypadku jego zguby, zniszczenia lub zatrzymania.
  • Karta pojazdu (jeśli została wydana) lub oświadczenie w przypadku zgubienia.
  • Upoważnienie notarialne lub napisane odręcznie, w wypadku kiedy nie jesteśmy właścicielami samochodu - dotyczy także sprzedaży przez współwłaściciela.
  • Akt poświadczenia dziedziczenia – gdy pojazd był obiektem spadku po innej osobie.
  • Nie wymagamy ważnej polisy OC, jednak jeżeli jest aktualna, prosimy o jej przygotowanie.
  • Umowę w każdym przypadku spisujemy w obecności właściciela lub osób upoważnionych do sprzedaży!!!
Czy samochód musi być przygotowany do sprzedaży?
Nie mają Państwo obowiązku przyszykować auta do sprzedaży. Nasz skup aut odbiera samochody w różnorakim stanie wizualnym i technicznym. Często bywa, że samochody są mocno zabrudzone i nie sprzątnięte. Nie stanowi to dla nas przeszkody. Proces szykowania auta do ponownej sprzedaży to nie tylko naprawy pojazdu, ale także zakres prac kosmetycznych, w których skład wchodzi mycie, pranie, odnawianie tapicerki, lakieru itd. Całość tych prac zostaje po naszej stronie}, dzięki czemu nie musicie Państwo tracić cennego czasu oraz pieniędzy.
Ile płacimy za samochody?
Pytanie o tę kwestię słyszymy bardzo często. Cena za skup samochodu w naszym przedsiębiorstwie zawsze ustalana jest indywidualnie. Przedział cenowy może się wahać między 100 zł a 100.000 zł. Na to, ile zapłacimy za pojazd duży wpływ mają takie czynniki, jak stan techniczny pojazdu, popularność modelu czy rocznik. Zawsze staramy się być elastyczni wobec Państwa propozycji cenowej. Płacimy realne i uczciwe kwoty, pozwalające na zadowolenie zarówno Państwa, jak i naszego skupu. Obustronna korzyść – to nasza dewiza. Od lat pozyskujemy zaufanie naszych klientów, a nasza nasze doświadczenie pomaga nam realistycznie wyceniać Państwa pojazdy.
Czy firma Car-ski autoskup zamienia samochody?
Nasze przedsiębiorstwo trudni się nie tylko skupem i sprzedażą samochodów, ale także ich zamianą. Jest to następna praktyka, z jaką wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zdarza się, że posiadamy na stanie pojazd, który Państwa zainteresuje. W tej kwestii najlepiej zapytać o naszą ofertę. Zamiana pojazdów odbywa się na podobnych zasadach jak skup aut (przyjazd, oględziny, wycena itd.). Istnieje możliwość dopłaty dla Państwa lub dla naszej firmy - kwestia ceny uzgadniana jest tak, aby obydwie strony były zadowolone.
Co zrobić po sprzedaży auta?
Po sprzedaży auta, w przeciągu 30 dni powinno się zawiadomić odpowiedni Wydział Komunikacji. Następnym krokiem będzie Zakład Ubezpieczeń, w którym zawarta była polisa OC. Bardzo często Zakłady Ubezpieczeń wymagają potwierdzenia przez Wydział Komunikacji sprzedaży, zatem pamiętamy o umowie. W niektórych przypadkach, na Państwa życzenie możemy pomóc załatwić wszelkie formalności związane ze sprzedażą auta.

Rejony, które obsługujemy to: