Skup Samochodów Police

Skupujemy samochody sprawne,
uszkodzone i powypadkowe z Polic oraz całego województwa zachodniopomorskiego

/ /

Jak funkcjonuje
Skup Samochodów Car-Ski Police?

• Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami poprzez telefon, SMS, formularz lub e-maila, a my umówimy się w dogodnym dla Państwa terminie oraz miejscu (Państwa domu, miejscu pracy, zakładzie itd.).
Nasz Skup Aut Police to sprawdzona i błyskawiczna transakcja. Skupujemy w zasadzie wszystkie auta używane, droższe i tańsze, samochody sprawne, auta uszkodzone, samochody osobowe, auta dostawcze i terenowe.
• Na terenie Polic oraz całego zachodniopomorskiego dojeżdżamy do klienta błyskawicznie, a cała transakcja nie trwa dłużej niż 20 min.
• Bez zwłoki płacimy przy pomocy gotówki lub przelewem, tak, jak Państwo sobie tego życzą.
• Każdorazowo wystawiamy umowę kupna-sprzedaży oraz wypowiedzenie ubezpieczenia OC.
Skup samochodów Police to firma z doświadczeniem, dlatego właśnie my gwarantujemy solidną oraz miarodajną wycenę.
• Niezależnie od tego, czy transakcja dojdzie do skutku, przyjazd oraz wycena auta jest każdorazowo bezpłatna.
• Oferujemy doradztwo i wsparcie zarówno podczas nabycia, jak i sprzedaży aut. Chętnie doradzimy Państwu telefonicznie w kwestiach zakupowych lub innych.

NUMER TELEFONU DO SKUPU AUT

500 66 90 66

ADRES E-MAIL

autoskup24h@wp.pl

FACEBOOK

FB / SkupAutSzczecin

Dlaczego akurat nasz
Skup Samochodów Police?

/ /
www.autoskup-szczecin.eu

• Będziecie Państwo zaskoczeni, ile możecie uzyskać za swój używany samochód.
• Nasza firma wyróżnia się długim doświadczaniem w obrębie branży motoryzacyjnej i bez obaw można nam ufać.
• Każde auto ma swoją określoną wartość zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego, toteż każdorazowo chcemy uczciwie i kompetentnie dokonać wyceny Państwa pojazdu. Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje.
Skup Aut Używanych Police to pewny partner oraz gwarancja na sprzedaż auta w realnej cenie.
• Zarób z nami pieniądze.
• Jeżeli widzicie Państwo w swoim otoczeniu osobę, która chce pozbyć się samochodu, być może będzie to współpracownik, przyjaciel, a może ktoś z rodziny, prosimy o kontakt z nami.
• Za kupiony pojazd z Państwa polecenia niezwłocznie oferujemy prowizję. Wysokość prowizji związana jest z ceną pojazdu i określana jest jednostkowo. Zapraszamy do współpracy.
• Prowadzony przez nas Skup aut w Policach gwarantuje łatwą, zgodną z prawem, a głównie natychmiastową i dogodną dla Państwa transakcję. Z ominięciem pisania ogłoszeń, rozmów telefonicznych oraz marudzenia wybrednych klientów. Sprzedając nam auto, szybko kończycie sprawę raz na zawsze. Bez reklamacji, zwrotów itp.
Skup samochodów Police Car-ski jest gwarancją kompetentnej i pewnej wyceny. Nie powtarzamy pustych sloganów w stylu „Płacimy Najwięcej!!!”. Płacimy realne oraz godziwe ceny, adekwatne do stanu zakupowanego auta. Jesteśmy od ponad dziesięciu lat legalnie funkcjonującą firmą, posiadającą liczną grupę zadowolonych i niejednokrotnie powracających do nas klientów. Proszę się przekonać i zapytać o naszą ofertę.

skup aut sprawnych Szczecin
Skup samochodów aut za gotówkę Car-ski - czym jest ten sposób sprzedaży?
Jest to szybka i najwygodniejsza forma sprzedaży Państwa auta. To Państwo decydujecie w jakim miejscu, kiedy i o jakiej porze chcecie sprzedać Wasze auto. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a ustalimy dogodny dla Państwa czas w celu dokonania oględzin samochodu. Dojazd oraz oględziny pojazdu są zawsze bezpłatne. W czasie współpracy z naszym przedsiębiorstwem nigdy nie ponoszą Państwo jakichkolwiek kosztów związanych z wyceną auta. Nawet jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku, na pewno nic nie będzie to Państwa kosztowało. Jeśli zdecydujecie się na transakcję, od ręki wypłacamy umówioną kwotę oraz wystawiamy umowę kupna-sprzedaży. Na Państwa prośbę wypowiadamy także polisę OC. Samochody odbieramy zawsze we własnym zakresie. Taka forma sprzedaży umożliwia Państwu pozbyć się auta właściwie bez opuszczenia domu nawet w tym samym dniu.
Jakie samochody kupujemy?
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wykupem właściwie wszystkich marek samochodów. Kupujemy samochody całkowicie sprawne, jak i uszkodzone, zarówno mechanicznie jak i blacharsko. Kupujemy auta zarówno nowsze, jak i starsze, rocznik nie jest dla nas przeciwnością – jednakże do tej kwestii podchodzimy bardzo indywidualnie. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, campingowe, zabytkowe, 4x4, suvy itd... Brak ważnego przeglądu technicznego lub OC także nie stanowi dla naszej firmy przeszkody.
Które dokumenty są niezbędne do sprzedaży auta ?
  • Dowód osobisty lub dokument innego rodzaju który potwierdzi Państwa personalia.
  • Dowód rejestracyjny lub oświadczenie w przypadku jego zguby, zniszczenia lub zatrzymania.
  • Karta pojazdu (jeśli została wydana) lub oświadczenie w przypadku zgubienia.
  • Upoważnienie notarialne lub napisane odręcznie, w wypadku kiedy nie jesteśmy właścicielami samochodu - dotyczy także sprzedaży przez współwłaściciela.
  • Akt poświadczenia dziedziczenia – gdy pojazd był obiektem spadku po innej osobie.
  • Nie wymagamy ważnej polisy OC, jednak jeżeli jest aktualna, prosimy o jej przygotowanie.
  • Umowę w każdym przypadku spisujemy w obecności właściciela lub osób upoważnionych do sprzedaży!!!
Czy samochód musi być przygotowany do sprzedaży?
Nie mają Państwo obowiązku przyszykować auta do sprzedaży. Nasz skup aut odbiera samochody w różnorakim stanie wizualnym i technicznym. Często bywa, że samochody są mocno zabrudzone i nie sprzątnięte. Nie stanowi to dla nas przeszkody. Proces szykowania auta do ponownej sprzedaży to nie tylko naprawy pojazdu, ale także zakres prac kosmetycznych, w których skład wchodzi mycie, pranie, odnawianie tapicerki, lakieru itd. Całość tych prac zostaje po naszej stronie}, dzięki czemu nie musicie Państwo tracić cennego czasu oraz pieniędzy.
Ile płacimy za samochody?
Pytanie o tę kwestię słyszymy bardzo często. Cena za skup samochodu w naszym przedsiębiorstwie zawsze ustalana jest indywidualnie. Przedział cenowy może się wahać między 100 zł a 100.000 zł. Na to, ile zapłacimy za pojazd duży wpływ mają takie czynniki, jak stan techniczny pojazdu, popularność modelu czy rocznik. Zawsze staramy się być elastyczni wobec Państwa propozycji cenowej. Płacimy realne i uczciwe kwoty, pozwalające na zadowolenie zarówno Państwa, jak i naszego skupu. Obustronna korzyść – to nasza dewiza. Od lat pozyskujemy zaufanie naszych klientów, a nasza nasze doświadczenie pomaga nam realistycznie wyceniać Państwa pojazdy.
Czy firma Car-ski autoskup zamienia samochody?
Nasze przedsiębiorstwo trudni się nie tylko skupem i sprzedażą samochodów, ale także ich zamianą. Jest to następna praktyka, z jaką wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zdarza się, że posiadamy na stanie pojazd, który Państwa zainteresuje. W tej kwestii najlepiej zapytać o naszą ofertę. Zamiana pojazdów odbywa się na podobnych zasadach jak skup aut (przyjazd, oględziny, wycena itd.). Istnieje możliwość dopłaty dla Państwa lub dla naszej firmy - kwestia ceny uzgadniana jest tak, aby obydwie strony były zadowolone.
Co zrobić po sprzedaży auta?
Po sprzedaży auta, w przeciągu 30 dni powinno się zawiadomić odpowiedni Wydział Komunikacji. Następnym krokiem będzie Zakład Ubezpieczeń, w którym zawarta była polisa OC. Bardzo często Zakłady Ubezpieczeń wymagają potwierdzenia przez Wydział Komunikacji sprzedaży, zatem pamiętamy o umowie. W niektórych przypadkach, na Państwa życzenie możemy pomóc załatwić wszelkie formalności związane ze sprzedażą auta.

Rejony, które obsługujemy to: